• info@aybukeozdag.com.tr
  • 0544 424 8467
News Photo

Tahliye Taahhütnamesi İhtarname

İHTARNAME

İHTAR EDEN                          : (Ad, Soyad, T.C. Kimlik No., Adres)

VEKİLİ                                    : (Ad, Soyad, Adres)

MUHATAP                              : (Ad, Soyad, T.C. Kimlik No., Adres)

KONU                                      : Taahhüt nedeniyle tahliye ihtarıdır.

TAŞINMAZIN ADRESİ            :

TAŞINMAZIN NİTELİĞİ          :

TAAHHÜTNAME TARİHİ        :

AÇIKLAMALAR                      :

1- Muhatap ……………..adresindeki taşınmazda …./…./…… başlangıç tarihli kira sözleşmesi ile kiracı sıfatıyla bulunmaktadır. Kiralanana girdikten sonra, kendi hür iradesi ile ve hiçbir baskı altında kalmaksızın bu yeri …./…../….. tarihinde boşaltmayı kabul ve taahhüt etmiştir.

2- Kabul ve taahhüt edildiği üzere, belirtilen tarihte kiralanan taşınmazın boşaltılmasını, aksi takdirde yazılı taahhüde dayanarak tüm masrafları, yargılama giderleri ve vekalet ücreti kendilerine ait olacak şekilde yasal yollara başvurulacağını ihtaren bildiririm.

(Tarih)

İHTAR EDEN VEKİLİ

AV.

(Ad, Soyad, İmza)

Sayın Noter;

İşbu üç nüshadan oluşan ihtarnamenin bir nüshasının muhataba HIZLI POSTA ile tebliğini, bir nüshasının tarafınızca muhafazasını, tebliğ şerhi içeren bir nüshasının da tarafıma verilmesini saygıyla talep ederim.

(Tarih)

İHTAR EDEN VEKİLİ

AV.

(Ad, Soyad, İmza)

 

Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu uzman avukatları olarak listelenen alanlarda ve İzmir Gayrimenkul Avukatı alanlarında ve diğer özel durumlara ilişkin alanlarda müvekkillerine etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktadır. Yukarıda kısaca belirttiğimiz açıklamalardan sonra bize ulaşmak isterseniz Whatsapp için Tıklayın veya müvekkil hattımız olan 0544 424 84 67  numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, vb.) Avukat Aybüke Özdağ'a ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olur. Avukat Aybüke Özdağ, ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Bu Makaleyi Paylaş

Yorum

Hukuki konuda danışmanlığa ihtiyacınız mı var? (H.içi 09:00 - 18:00)