• info@aybukeozdag.com.tr
  • 0544 424 8467

Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu kurucusu Avukat Aybüke Özdağ Yılmaz, İzmir'de doğmuştur. Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesinin, %.30 İngilizce müfredatlı programından mezun olduktan sonra aynı üniversitenin Özel Hukuk Ticaret Anabilim Dalı Sigorta Hukuku alanında tezli yüksek lisans eğitimi alarak uzmanlık kazanmıştır. Profesyonel iş yeterliliği seviyesinde hukuk İngilizcesi ve başlangıç seviyesinde Almanca bilmektedir. 

Hukuk büromuz, kurulduğu günden itibaren, Türkiye’nin en saygın hukuk bürolarından biri olmak için yola çıkmıştır.
Ulusal ve uluslararası sigorta şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, kişisel verilerin korunması, işçi - işveren uyuşmazlıkları, ceza hukuku, dava, tahkim ve uyuşmazlık hukuku ve icra hukuku başta olmak üzere Türkiye’deki hukuki ihtiyaçlar konusunda uluslararası standartlarda temsil eden Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu, insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki alanda savunmalarını ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ticaret ve Şirketler Hukuku, Sigorta Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku alanlarında uzman avukat kadrosu ve uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmaktadır.

Hedefimiz yurt içinde ve yurt dışında müvekkillerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektir. Bu hedeften hareketle alanlarında uzmanlaşmış hukuk departmanlarına ayrılarak organize olup danışman kadromuzla Türkiye’yi kapsayan güçlü bir müvekkil ağı oluşturuyoruz. Kurumsal ve kişisel hukuk hizmetlerimizle müvekkillerimizin yanında yer alıyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

 

Misyonumuz

İnsan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerinden hareketle müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonumuz

Yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunarak Türkiye’de akla gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.

Hukuki konuda danışmanlığa ihtiyacınız mı var? (H.içi 09:00 - 18:00)