• info@aybukeozdag.com.tr
  • 0544 424 8467
News Photo

Tahliye Taahhütnamesi

TAHLİYE TAAHHÜTNAMESİ


KİRACI                      : ……… ……….. (Ad, Soyad, T.C. Kimlik No., Adres)

KİRALAYAN             : ……… ……….. (Ad, Soyad, T.C. Kimlik No., Adres)

MECURUN ADRESİ : ………………………………………………..

TAAHHÜT TARİHİ   : ../../….

TAHLİYE TARİHİ     : ../../….

Halen kiracı olarak kullanmakta olduğum yukarıda adresi yazılı mecuru ../../… tarihinde başkaca  herhangi bir ihtar ve ihbara gerek kalmadan kayıtsız ve şartsız olarak, 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu'nun 350, 351 ve 352. maddeleri uyarınca boş ve sağlam olarak tahliye edeceğimi, yukarıda adı geçen kiralayan ……… tarafından icrai takibata geçilmesi halinde yapılacak tüm masrafları ve tahliyeyi geciktirmemden dolayı uğrayacağı zararı ihtar ve gerek kalmadan nakden ve peşin ödeyeceğimi beyan, kabul ve taahhüt ederim. ... / ... / ......

.

(Tarih)

Kiracı

 

Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu uzman avukatları olarak listelenen alanlarda ve İzmir Sözleşme Avukatı alanlarında ve diğer özel durumlara ilişkin alanlarda müvekkillerine etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktadır. Yukarıda kısaca belirttiğimiz açıklamalardan sonra bize ulaşmak isterseniz Whatsapp için Tıklayın veya müvekkil hattımız olan 0544 424 84 67  numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, vb.) Avukat Aybüke Özdağ'a ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olur. Avukat Aybüke Özdağ, ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Bu Makaleyi Paylaş

Yorum

Hukuki konuda danışmanlığa ihtiyacınız mı var? (H.içi 09:00 - 18:00)