• info@aybukeozdag.com.tr
  • 0544 424 8467
News Photo

Emekli Maaşına Konulan Haczin Kaldırılması Dilekçesi

İZMİR ……………. İCRA MÜDÜRLÜĞÜ’NE 

DOSYA NO :……../………… 

BORÇLU    : (Ad, Soyad, T.C. Kimlik No., Adres)

VEKİLİ        : Av.(Ad, Soyad, Adres)

ALACAKLI : (Ad, Soyad, T.C. Kimlik No., Adres)

ADRESİ      :………………………………………

Müdürlüğünüz nezdinde yukarıda yazılı dosya kapsamında ../../.. tarihinde haciz konulmuştur. Müvekkilimiz, ………….. emeklisi olup, 5510 sayılı Kanun’un 93. Maddesi  uyarınca haciz konulamamaktadır. Belirtilen sebeplerle müvekkilimizin emekli maaşına konulan haczin kaldırılması hususunda gereğinin yapılmasını arz ederiz.

                                                                                                             .... /.... / 20...  

BORÇLU VEKİLİ

 

Özdağ Hukuk & Danışmanlık Bürosu uzman avukatları olarak listelenen alanlarda ve İzmir İcra Avukatı alanlarında ve diğer özel durumlara ilişkin alanlarda müvekkillerine etkin hukuki danışmanlık ve dava takibi hizmeti sunmaktadır. Yukarıda kısaca belirttiğimiz açıklamalardan sonra bize ulaşmak isterseniz Whatsapp için Tıklayın veya müvekkil hattımız olan 0544 424 84 67  numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer alan tüm eserler (yazı, resim, görüntü, vb.) Avukat Aybüke Özdağ'a ait olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olur. Avukat Aybüke Özdağ, ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

Bu Makaleyi Paylaş

Yorum

Hukuki konuda danışmanlığa ihtiyacınız mı var? (H.içi 09:00 - 18:00)